Zamówienie

Jak zamawiać kosmetyki Oriflame?

1 krok – znalezienie konsultanta

Przede wszystkim do zamawiania kosmetyków potrzebny jest ci konsultant. To on wprowadzi cię w świat Oriflame – - pokaże próbki kosmetyków, odpowie na nurtujące cię pytania, zaprezentuje nowości i pomoże w wyborze produktów, które najbardziej spełnią twoje oczekiwania. Konsultant przekaże ci także katalog, który potrzebny ci jest do zapoznania się z aktualną ofertą.

Konsultanta znajdziesz w swojej najbliższej okolicy. Jeśli nie znasz nikogo takiego najlepiej będzie pójść do placówki Oriflame i poprosić o dodatkowe informacje. Być może przy okazji tam złożysz zamówienie.

2 krok – zapoznanie się z katalogiem

Bieżący katalog zawsze powinien być dostępny u twojego konsultanta, jeśli jednak nie będziesz miała okazji się z nim spotkać, zawsze istnieje możliwość obejrzenia aktualnego katalogu na oficjalnej stronie internetowej. Wystarczy, że klikniesz po lewej stronie naszego serwisu na okładkę aktualnego katalogu i rozpoczniesz poszukiwania twoich ulubionych kosmetyków.

3 krok – wybór kosmetyków

Często same nie wiemy, czy coś chcemy czy nie, dlatego warto zapytać się swojego konsultanta o zdanie. Świetnym sposobem na dowiedzenie się czegoś więcej o kosmetykach jest wpadanie na stronę www.kosmetyki-oriflame.pl, gdzie staramy się w miarę na bieżąco informować was o nowościach i bieżących wydarzeniach.

Kiedy zdecydujesz się na zakup wypisz interesujące cię produkty i jak najszybciej skontaktuj się z konsultantem. Może właśnie akurat robi zamówienie… :)Tagi: , , , ,

Podobne wpisy