Kolekcja okularów Versace jesień/zima 2014/2015

Elegancja, wyrafinowanie i zmysłowość to najbardziej charakterystyczne elementy kolekcji Wiosna/Lato, kolekcji, która bardzo odważnie wyraża najbardziej oryginalne kreacje. Rock i moda: te dwa koncepty są także częścią nowej kolekcji Versace. Pojawiają się w takich detalach jak, medalion Vanitas, ponadczsowy emblemat stylu i elegancji; płytka Couture, połączona z grawerowanym laserowo Greek Key na zausznikach. Jasne kolory w matowych oraz błyszczących wariacjach. To kombinacje stworzone specjalnie stworzone dla kobiet i mężczyzn szukajacych unikalnego i niezapomnianego stylu.

VERSACE VERSACE VERSACE VERSACE VERSACE VERSACE

VE 4272
Nowoczesny model przeciwsłoneczny o kocim kształcie frontu z unikalnymi detalami na zausznikach. Barokowy styl starannej dekoracji na zausznikach i rockowy charakter detali otaczających medalion Vanitas, czynią z tego modelu niezbędne akcesorium kobiety Versace. W palecie kolorów znajdziemy szylkeret, czerń, opalizujący beż i pomarańcz.

VE 4276
Prostokątny front i opływowy kształt całej oprawy tworzą niezwykle oryginalną oprawę dla  mężczyzn. Ten odważny model miał swoją premierę podczas pokazu kolekcji Versace i stał się jedną z ikon tej kolekcji. Ten model  przywołuje tajemniczy urok, który ucieleśnia ultranowoczesny styl współczesnego mężczyzny Versace. Ogromny motyw Medusa, symbol domu mody Versace, pojawia się na zauszniku. Dostępny w klasycznych kolorach.

VE 3193
Delikatny, zaokrąglony kształt frontu. Model korekcyjny wykonany z acetate dla kobiet wzbogacony został o wyrafinowane detale: wygrawerowany laserowo motyw Greek Key na zauszniach.Zaskakująca elegancja płynie z wyjątkowej płytki Couture. Dostępny w kolorach: szylkret, zielonym, czarnym.

VE 3195
Ten model korekcyjny dla kobiet w pełni reprezentuje ducha marki Versace. Ten delikatnie owalny front z acetatu zainspirowany legendarnym dziedzictwem. Zauszniki zostały wzbogacone o barokową dekorację 3D z centralną dekorację z medalionem Vanitas. Dostępny w kilku kolorach: szylkret, czerń, fuksja, pomarańcz.