Lakiery do paznokci Oriflame Pure Colour

Lakiery do paznokci Oriflame Pure Colour

Paleta nastrojów na twoich paznokciach

Opakowanie
Małe beczułki, tj. proste, niskie lakiery o przezroczystym szkle i czarnych nakrętkach – lubię taki styl. Przy dłuższym użytkowaniu nakrętki się trochę rysują ale nie razi to w oczy. Lakiery łatwo się odkręca i zakręca – nakrętki znacznie nie przywierają. Krótkie pędzelki nie przeszkadzają w nabraniu odpowiedniej ilości lakieru ale przez to, że są nietypowej długości są wygodne tylko dla części klientek. Pojemność 8ml w zupełności mi wystarczy, ponieważ i tak długo wykańczam jeden kolor (mam ich za dużo) ;) Nie zasycha w słoiczku.

Trwałość
Zależy od twardości paznokcia i rodzaju wykonywanej pracy. Jeśli posiadasz bardzo miękką płytkę, zniszczoną, to kolor trzyma góra dwa – trzy dni. Przy normalnej/twardej płytce lakier powinien wytrzymać 4 – 5 dni bez odprysków ale nie dłużej, ponieważ z czasem ścierają się końcówki paznokci. Na paznokciach utwardzonych żelem właściwie nie ma możliwości odprysku. Zalecam pomalowanie paznokci utwardzaczem przed nałożeniem koloru/położenie warstwy wierzchniej. Można powiedzieć, że lakiery są dosyć trwałe jak na swoją cenę. W komentarzach dodajcie info odnośnie konkretnych kolorów!

Nakładanie, konsystencja i zmywanie
Lakiery bardzo dobrze się nakładają, zwłaszcza odcienie nieperłowe (np. True Red i Intense Pink), którymi wystarczy pomalować raz lub dwa dla pełnego efektu. Odcienie perłowe nakładają się gorzej, trzeba nałożyć 2, a nawet 3 warstwy. Lakiery ładnie się rozprowadzają na płytce i nie pozostawiają smug. Konsystencja jest odpowiednio płynna i pozostaje taka przy długim używaniu lakieru. Lakier bardzo szybko schnie, nawet przy dwóch warstwach – ja dodatkowo spsikuje go jeszcze przyspieszaczem i mam ekspres ;) Lakiery pomimo mocnych kolorów nie barwią płytki paznokcia. Zmywają się bardzo łatwo, problem powstaje jedynie przy ciemnych kolorach (zwłaszcza nieperłowych), ponieważ trzeba użyć dużo wacików aby je zmyć – bardzo farbują.

Jak używać
Pędzelek skieruj na środek płytki, a kolejnymi ruchami pomaluj boki. Po wyschnięciu pierwszej warstwy Oriflame zaleca położenie drugiej warstwy. Ja nigdy nie czekam aż pierwsza warstwa wyschnie do końca, tylko nakładam od razu drugą.

Składniki aktywne:

  • Mika,
  • Krzemionka.

Skład:
BUTYL ACETATE, ETHYL ACETATE, NITROCELLULOSE, TOSYLAMIDE/EPOXY RESIN, ACETYL TRIBUTYL CITRATE, ISOPROPYL ALCOHOL, TRIPHENYL PHOSPHATE, STEARALKONIUM BENTONITE, PHTHALIC ANHYDRIDE/TRIMELLITIC ANHYDRIDE/GLYCOLS COPOLYMER, STYRENE/ACRYLATES COPOLYMER, MICA, ETOCRYLENE, SILICA, DIACETONE ALCOHOL, TRIMETHYLPENTANEDIYL DIBENZOATE, POLYVINYL BUTYRAL, ALUMINA, CI 77163, CI 77891, CI 77499, CI 19140

Pojemność 8 ml
Kod:


Tagi: , , , , ,

Podobne wpisy