Na ścianę w pokoju dziecka

obrazy

Narodziny dziecka to ważne wydarzenie w życiu rodziny. Istotnie jest, aby maleństwo czuło się dobrze w otoczeniu, w którym będzie dorastać. Ciekawą opcją stają się wtedy obrazy na płótnie. Możesz wydrukować na nich postać z ulubionej bajki, którą chcesz oglądać ze swoim dzieckiem, a jemu już od pierwszych tygodni życia będzie się dobrze kojarzył.

Ważna wtedy jest odpowiednia kolorystyka. Ciepła żółć słońca i kolory tęczy, którymi możesz pokryć całą ścianę. Błękit nieba. Najlepiej, by były to kolory pastelowe, delikatne i zapraszające. A gdy dziecko będzie starsze, samo może wybrać, który bohater z bajki jest jego ulubionym i dostanie go na ścianę na naturalnej wielkości obrazie.

obrazy

Radość dziecka będzie wtedy bezcennym widokiem, dzięki któremu Ty również będziesz cieszyć się z dokonanego wyboru. Jak kupować takie obrazy? Oczywiście przez internet. Obrazy na płótnie zazwyczaj są drukowane na zamówienie w pojedynczym egzemplarzu. To wydruk ze zdjęcia cyfrowego, a zdjęć w bazie jest kilkanaście milionów, dlatego tak własnie to się wykonuje.